Hakkımızda

Cesi Müzayede, Cesimar Antika Ltd Şti 'nin bir girişimidir.Cesimar Antika Ltd Şti ,neredeyse 30 yıllık koleksiyonerlik geçmişi olan Mehmet Akif Yılmaztürk'ün 2015 yılında kurduğu bir şirket olup antika eserler ve koleksiyon ürünleri alım satımıyla ilgili bir girişimdir.2001-2014 yılları arasında online site mezatlarıyla başlayan yolculuğumuz ,2015 yılından bu yana yüzlerce salon müzayedesi ve yüzlerce internet canlı müzayedesi ile devam etmiştir

.Bu konudaki bilgi ve deneyimimizi ,online müzayedecilik alanında da ,gerçek bilgi ,ürün çeşitliliği ve uygun fiyatlandırma prensibiyle değerli koleksiyonerlerle buluşturma isteğindeyiz..

Müzayedelerde satışa sunulacak olan sanat eserleri önceden kendi alanında uzman olan kişiler tarafından incelenerek akabinde satışa sunulmaktadır. Ayrıca müzayedelere girecek ve satışa sunulacak olan tüm eserler yetkili mercilerdeki uzmanlar tarafından incelenip izin alınmaktadır. 

Ekip olarak güzel eserleri ,gerek osmanlı dönemi olsun ,gerek avrupa eski dönem eserler ve koleksiyon ürünleri olsun sizlere uygun fiyattan sunacağımıza inanmaktayız.